Jak u nás
servis probíhá?
Ve smluvený čas přijedeme k Vám
Na místě zjistíme příčinu
V krátkém čase zařízení opravíme
Plně funkční vrátíme k Vám

Servis počítačů Hradec Králové

Vypovídá váš firemní nebo domácí počítač službu? Obraťte se na odborníky, kteří ví,
že váš čas stojí peníze.
 Počítače opravujeme jak přímo na naší základně, tak i v terénu, takže se s přístrojem nemusíte nikam vláčet.

V Hradci Králové nejčastěji servisujeme notebooky značek Packard Bell, Acer, Asus, Dell, Sony, MSI a další. Podívejte se, jak opravy probíhají.

 

Servis počítačů v okolí

Přijedeme opravit váš počítač až k vám domů nebo firmy v rámci celých Hradubic: Pardubic, Hradce Králové, ale i okolí – obcí Sezemice, Holice, Přelouč, Heřmanův Městec, Lázně Bohdaneč, Chrudim, Slatiňany, Borohrádek, Dašice, Hrochův Týnec a další.

Máte dotaz, nebo chcete objednat opravu?

Volejte +420 773 651 696, pište na info@pcservishradubice.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a sjednejte si osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět Zdeněk Hetych , IČ: 04861957, se sídlem Újezd u Sezemic 6, PSČ 533 04 Sezemice, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné

Přidat hodnoceníPři poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace