Jak u nás
servis probíhá?
Ve smluvený čas přijedeme k Vám
Na místě zjistíme příčinu
V krátkém čase zařízení opravíme
Plně funkční vrátíme k Vám

Konec podpory Windows 7

notebook změna windows 7 na windows 10 
Microsoft Windows ukončil podporu pro Windows 7.  Co to v praxi znamená? Nezbytný přechod nejlépe na Windows 10 a to nejen z bezpečnostních důvodů. 
Chcete-li plnou podporu spojenou s tímto přechodem, můžete se na nás, jako vždy, s důvěrou obrátit.

Více informací o ukončené podpoře Windows 7 přímo na stránkách Microsoftu.

S přechodem na Windows 10 už nemusí Váš počítač stíhat, nicméně víte, že ve většině případů není nutné kupovat nový notebook, nebo PC? Stačí kvalitní servis!

Využijte našich služeb a ušetřete až 2/3 částky za nový počítač. 

Pro počítač si přijedeme,  provedeme kompletní diagnostiku zařízení a doporučíme následný postup, v případě potřeby i uvedeme do způsobilého technického stavu (např. vnitřní údržba). Ve většině případů se provádí výměna starého pomalého "plotnového" harddisku za novější a rychlejší, tzv. SSD disk. Tím se značně zrychlí start zařízení i práce na něm je podstatně plynulejší. Před provedenými úkony se samozřejmě provádí zálohování vašich souborů, takže o ně nemusíte mít obavy.

Výsledkem tedy bude rychlejší zařízení, které funguje na nejnovějším podporovaném systému včetně vašich dat a za podstatně nižší cenu, než jakou byste zaplatili při pořízení nového zařízení, samozřejmostí je záruka.

Máte dotaz, nebo chcete objednat opravu?

Volejte +420 773 651 696, pište na info@pcservishradubice.cz

nebo využijte

Kontaktní formulář

Zavřít

Domluvte si konzultaci

Zavolejte a sjednejte si osobní schůzku.

Souhlasím se zpracováním osobních údajů

Zpracování osobních údajů upravuje zákon č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude provádět Zdeněk Hetych , IČ: 04861957, se sídlem Újezd u Sezemic 6, PSČ 533 04 Sezemice, prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem informován o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány. Pokud zjistím nebo se domnívám, že správce provádí zpracování mých osobních údajů, které je v rozporu s ochranou mého soukromého a osobního života nebo v rozporu se zákonem, zejména jsou-li osobní údaje nepřesné s ohledem na účel jejich zpracování, mohu požádat správce o vysvětlení, nebo požadovat, aby správce odstranil takto vzniklý stav. Zejména se může jednat o blokování, provedení opravy, doplnění nebo likvidaci osobních údajů.

Všechny položky jsou povinné

Přidat hodnoceníPři poskytování služeb nám pomáhají cookies. Používáním webu s tím vyjadřujete souhlas. Další informace